Třívrstvá dřevěná podlaha Haro Exclusive Iris

Jste zastáncem přírodních povrchů? Pak jste na správné adrese. Tato třívrstvá dřevěná podlaha vás okouzlí natolik, že už nikdy nebudete chtít nic jiného!

1 245 Kč vč. DPH / m2
1 029 Kč / m2 bez DPH
Dostupnost
Na objednávku
Po objednání je můžete mít už: pondelí 30.11.2020

  • Záruka: 24 měsíců
  • Šířka: 18 cm
  • Výška: 1,1 cm
  • Délka: 221 cm
  • Hmotnost: 22 kg
  • Produktové číslo: 538618
  • Výrobce: HARO

HARO je přední německý výrobce dřevěných podlahových krytin s více než 150 letou tradicí zpracování dřeva.
V našem internetovém obchodě můžeme nabídnout exkluzivní kolekci těchto prémiových podlah. Exkluzivní kolekce HARO obsahuje podlahy v třívrstvé konstrukci, a to jak v provedení typu 3-parkety, tak selských prken.
V této exkluzivní kolekci je zastoupen v dnešní době velice oblíbený dub v různých designech, které se dokonale přizpůsobí každému stylu zařízení a každé velikosti místnosti, a uspokojí každého zákazníka.

Třívrstvé dřevěné podlahy mají hned několik výhod proti masivním dřevěným podlahám. Můžeme jmenovat jednu z nejdůležitějších – tento typ podlahy mnohem méně pracuje. Mnoho z vás také jistě ocení to, že dřevěné podlahy nepřitahují prach a jsou tak vhodné i pro alergiky.

Povrchy jsou upraveny různými stupni kartáčování a vybírat lze jak z lakovaných povrchů, tak i povrchů upravených přírodním olejem. Lakované povrchy jsou odolnější vůči škrábancům, zatímco povrchy upravené olejem jsou odolnější vůči vlhkosti.
Dřevěné podlahy obecně nemají rády jak vysokou vzdušnou vlhkost, tak příliš suché horko. Proto byste měli podlahu i přes její finální úpravu chránit před vysokými teplotními výkyvy.

Rozměr: 11 x 180 x 2210 mm
Balení: 6 dílců / 2,387 m2
Paleta: 32 bal. / 76,48 m2
Váha (bal/pal): 21,5 / 688 kg
Nášlapná vrstva: 2,5 mm
Doba dodání: do 7 dní
Zatím nebylo hodnoceno
Ohodnotit tento produkt
Tento produkt zatím nebyl hodnocen žádným zákazníkem.

Máte dotaz k produktu? Napište nám


Příslušenství


Načítám, prosím vydržte...